Gradeći sebe, gradim grad!

Jednogodišnji projekt (01.01.2020. – 31.12.2020.) financiran sredstvima Požeško-slavonske županije koji provodimo u partnerstvu s HCK GDCK Pakrac. Aktivnostima ovog projekta želimo omogućiti uključivanje što većeg broja mladih u upoznavanje i analizu potreba zajednice za volonterskim programima kako bi oni sami isprva kroz predviđene volonterske aktivnosti, a zatim stvarajući voje programe stekli dovoljna znanja, vještine i kapacitete za nastavak postojećih te stvaranje vlastitih volonterskih programa. Opći cilj projekta je osnažiti doprinos volonterstva u provođenju reformi za društveni i gospodarski rast i razvoj te povećati broj kvalitetnih i održivih volonterskih programa. Specifični ciljevi projekta su provođenje najmanje 3 volonterska programa na području gradova Pakraca i Lipika koji će omogućiti bolje razumijevanje volonterskog doprinosa kod mladih i članova zajednice.

 

Pravilnik-o-radu-s-volonterima

 

Similar Posts