|

U potrazi za… volonterima

U okviru projekta Gradeći sebe, gradim grad koji je financiran sredstvima Požeško-slavonske županije, predstavnica udruge je održala prvi susret s potencijalnim volonterima, učenicima Srednje škole Pakrac koji su smješteni u Učeničkom domu, a cilj kojeg je bio upoznavanje i razmišljanje o potencijalnim volonterskim projektima u kojima bi mogli sudjelovati. Zahvaljujući Alijani Pintarić, medicinskoj sestri u Domu te odgajateljicama Irenki Šepl i Branki Marić, ovom susretu se odazvalo 11 učenica i učenika koji su podijelili dosadašnja znanja o slijepima i volonterska iskustva u Pakracu, te interese i želje u budućim aktivnostima.

Temeljem ovog inicijalnog sastanka, na sljedećem sastanku koji ćemo održati za tjedan dana, počet ćemo s planiranjem i pripremom konkretnog plana volontiranja.

Similar Posts